Oğlak burcunda Mars yücelir yani Mars’ın bulunabileceği en iyi konumdur.

Mars bu konumdayken Jüpiter’in de desteği ile çabalarımızın ve emeklerimizin karşılığını almak için şansımız artacaktır.

Önemli görevleri üstlenmek, çaba göstermek, işi kuralına göre yapmak, istikrar sağlamak ve işleri eksiksiz bir şekilde tamamlamak için ideal bir zamandır.

Mars en güçlü dürtülerimiz ve motivasyonlarımızla ilgilidir. İlerlemeyi, risk almayı, yeni birşeyler başlatmayı ve güce ulaşmayı sever. Oğlak burcu ise sabrı ve azmi ile bunun gerçekleşmesine yardımcı olur.

Bu süreçte gereğini yapan kazanır. Ancak, inatçı ve kalıplaşmış düşünceler çok daha fazla baskın olabileceğinden biraz esnek olmaya çalışmak bize fayda sağlayacaktır.

Bu bağlamda, Oğlak burcunun yönetici gezegeni Satürn’ün Balık burcundaki transiti dikkat çekmektedir. Yani, sezgilerimize ve duygularımıza önem vermeli ve mantıkla duygularımız arasında denge kurmaya gayret etmeliyiz.

Ön yargılarımızı bir kenara bırakıp, esnek ve açık fikirli olmalıyız. Kendimizi akışa bırakmak ve anda kalabilmek önemli olacaktır.

Bu transitten Oğlak, Boğa, Başak, Balık ve Akrep burçları olumlu bir şekilde etkilenecektir. Bu süreçte enerjiniz ve motivasyonunuz yüksek olacaktır.

Yengeç, Terazi, Koç burçları ise bazı gerginliklere dikkat etmelidirler.

Sevgiler,

Işıl

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir