6 Haziran İkizler Burcu Yeni Ayı

Etkili ve net iletişim kurmak, bilgi edinmek, öğrenmek, merak, bilgiyi aktarmak, ticari girişimler, pazalama, e-ticaret, ortaklıklar, imzalar, yeni fikirler, esneklik, değişim, adaptasyon, pratiklik, sosyallik, sosyal medya, seyahatler, insan ilişkileri ve hızlı hareket etmek 6 Haziran yeni ayının ana konu başlıklarını oluşturuyor olacak.

Yeni aylar hayatlarımızda yeni başlangıçları, bir konuda yeni bir tohum atmayı ve yeni kararlar almayı tetikler. Bu durumda İkizler burcunda oluşan bu yeni ay yukarıda ki tüm konu başlıklarını tetikliyor olacak.

Yeni ay ve Venüs Kavuşumu:

Venüs, aşk, güzellik, sanat, değerler ve ilişkilerle ilgilidir. Venüs’ün Yeniay ile kavuşumu, ikili ilişkilerimizde yeni başlangıçlara, kadınlar vasıtası ile gelecek fırsatlara, adalet, eğitim, güzellik, estetik veya yaratıcılık ile ilgili konulardaki atılımlara ve kararlara, maddi ve manevi  değerlerimizi yeniden değerlendirmek gibi etkilere dikkat çekecektir.

Bu süreçte sosyal çevremiz vasıtası ile gelecek fırsatlara açık olacağız.

Balık Burcundan Satürn Karesi:

Satürn, sorumluluk, disiplin, kısıtlamalar ve yapılandırma ile ilgilidir. Satürn’ün Yeniay ve Venüs kavuşumuna yaptığı kare açı, bu enerjilerin bazı zorluklarla karşılaşabileceğimizi gösterebilir.

Özellikle ikili ilişkilerimizde ve iletişim problemlerine, engellere karşı dikkatli olmalıyız. Bir anlaşmaya imza atabiliriz ancak üzerimize ağır sorumluluklar alabiliriz veya yapacağımız maddi bir yatırım neticesinde uzun vadeli olarak borçlanabiliriz. Bu enerji sorumluluklarımızın artması veya duygusal olarak bazı zorluklar yaşamamıza neden olabilir.

Satürn karesi, bize sabırlı olmayı, disiplinli çalışmayı ve uzun vadeli hedeflerimize odaklanmayı işaret etmektedir.  Bu nedenle çıkabilecek olumsuzlukları uzun vade de nasıl çözeriz buna bakalım, büyük resme odaklanalım. Özellikle, Balık burcunun çabuk dağılmaya müsait yapısını bir forma sokacak, zihnen net ve kararlı olmamız gerekliliğini bize hatırlatacaktır.

Yeni ayın yöneticisi Merkür ve Jüpiter kavuşumu:

Bu kombinasyon yeni başladığımız işlerde büyüme, şans ve iletişimde büyük fırsatlar sunacaktır. Bu nedenle olaylara geniş bir persfektiften bakmak, yeniliklere açık olmak ve iletişim becerilerimizi geliştirmek bizlere fayda sağlayacaktır.

Özetle, bu yeni ay beraberinde hem fırsatları hem de bazı engeller ve zorlukları getirebilir. Önemli olan, bu enerjileri nasıl yönettiğimiz ve nasıl aştığımızdır. Sabırlı, olumlu ve bilinçli bir yaklaşım, bu dönemi en iyi şekilde değerlendirmemize yardımcı olacaktır.

Burçlara olan etkisi,

Koç ve Yükselen Koç

Yeni ay, haritanızın 3. evinde gerçekleşiyor. Yeni bilgiler edinmek, bir kursa katılmak, arabanızı değiştirmek, anlaşmalar yapmak, kısa yolculuklar yapmak ve yeni bağlantılar kurmak için ideal bir zaman. Ancak, iletişimde çıkabilecek baz aksaklıklara karşı sabırlı olmalısınız. Eğitim ve öğrenme süreçlerinde ise daha disiplinli olmanız gerekebilir.

Boğa ve Yükselen Boğa

Haritanızın maddi ve manevi kaynaklar alanında gerçekleşen yeni ay enerjisi ile beraber finansal konulara odaklanacaksınız. Yeni gelir kaynakları yaratmak, para giriş ve çıkışlarınızı dengelemek ve maddi güvenliğinizi arttıracak fırsatları değerlendirmek isteyebilirsiniz. Ancak bazı gecikmelere karşı da dikkatli olmalı maddi güvenliğinizi sağlamlaştırmak için dikkatli ve planlı hareket etmelisiniz. Gereksiz harcamalardan kaçının.

İkizler ve Yükselen İkizler

Hayata bakış açınızı genişletecek ve yenileyecek fırsatlara açık olun. Yeni  projelere başlayabilir ve kendinizi yeni yollarla ifade etmek isteyebilirsiniz. Karşılaşabileceğiniz iletişim problemlerine karşı sabırlı olun ve büyük hedefinize odaklanın.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Gizli olan bazı konular ortaya çıkabilir ve duygusal anlamda üzerinizde baskı oluşturabilir. Eski meseleleri çözmek için çaba harcayabilirsiniz. Bu süreçte içsel büyümeye odaklanmak, meditasyon ya da ve bilinçaltı çalışmaları yapmak iyi gelebilir.

Aslan ve Yükselean Aslan

Sosyal çecrenizin, arkadaşlık ilişkilerinizin ve iletişiminizin oldukça güçlendiği bir süreçtesiniz. Sosyal çevreniz vasıtasıyla bazı fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Grup projelerinde ve topluluklarda aktifsiniz geleceğe yönelik planlarınızı yeniliyorsunuz ancak yine de hayal kırıklıklarına uğramamak adına doğru adımlar atmalı ve doğru iletişim kurduğunuzdan emin olmalısınız.

Başak ve Yükselen Başak

Kariyer fırsatlarına ve profesyonel hedeflere odaklısınız. Yeni projelere başlayabilir ve iş hayatında yükselmek için bazı fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Ancak, şu süreçte bazı engellerle karşılaşırsanız sabırlı olmalı, disiplinli ve planlı hareket ederek üstlerinizle açık ve net iletişim kurmalı ve ne istediğinizi bildirmelisiniz.

Terazi ve Yükselen Terazi

Akademik konular, eğitim ve uzun mesafeli seyahatlerin gündemde olduğu bir süreçtesiniz. Yeni şeyler öğrenmek ve dünya görüşünüzü genişletecek fırsatları kucaklamak için güzel bir dönemdesiniz. Ancak olaylar beklediğinizden daha yavaş ilerleyebilir ya da bazı pürüzleri halletmek durumunda kalabilirsiniz. Sabırlı olmalı ve uzun vadeli hedeflerinize odaklanmalısınız.

Akrep ve Yükselen Akrep

Finansal durumunuzu değerlendirme, bazı yeni kararlar alma ve yeni adımlar atma sürecindesiniz. Ortaklaşa kaynaklarınızı yönetmek, alacak verecek dengenizi düzenlemek ve disiplinli bir yola girmek iyi olabilir.  Beklediğiniz prim, bonus, miras, nafaka, kredi vb. alacaklarınız var ise bazı pürüzlerle ya da gecikmelerle karşılaşabilirsiniz. Sabırlı olmak ve dikkatli para harcamakta fayda var.

Yay ve Yükselen Yay

Evliliğiniz, birliktelikleriniz ve ortaklıklarınız ile ilgili önemli başlangıçlar ve sorumluluklar söz konusu. Bu dönemde, evlilik teklifleri,  ortaklıklar kurmak, mevcut ilişkileri güçlendirmek ve denge sağlamak için fazladan çaba harcayabilirsiniz. Engeller ve gecikmelere karşı sabırlı olmalısınız.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

İş hayatınız, çalışma koşullarınız, projeleriniz ve çalışma arkadaşlarınızı ilgilendiren konularda bazı yeni başlangıçlar olabilir, kararlar alınabilir veya haberler gelebilir. Günlük rutinlerinizde ve iş hayatınızda  sorumluluklarınız artarken aynı zamanda bazı engellerle karşılaşabilir veya ilişkilerinizde bazı pürüzler yaşayabilirsiniz. Her zamankinden daha fazla sabır ve çaba göstermeniz büyük resmi görmelisiniz.  Sağlığınıza da ekstra özen göstermeniz gereken bir dönemdesiniz.

Kova ve Yükselen Kova

Yeni ay enerjisi ile beraber aşk hayatınız, romantizm, yaratıcılığınız ve çocuklarınızı ilgilendiren konular ön plana çıkacak. Hobilerle ilgilenmek, sanatsal projelere başlamak ve aşk hayatında yeni başlangıçlar yapmak için fırsatlarla karşılaşabilir ve ikili ilişkilerinizle veya çocuklarınızla ilgili önemli sorumluluklar alabilirsiniz.

Balık ve Yükselen Balık

Yeni ay ile beraber, evinize, yuvanıza, ailenize ve aile büyüklerinize  daha fazla odaklanacaksınız. Evde yenilikler yapmak, aile ilişkilerini güçlendirmek ve iç huzuru bulmak için çaba harcamanız ve sorumluluklar almanız gereken bir süreçtesiniz. Sabırlı, olgun ve hakkaniyetli davranmanız size destek verecektir.

Sevgiyle kalın,

Astrolog Işıl Nolan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir