Boğa burcunda yenilikler, süprizler ve fırsatlarla dolu bir yeni ay sürecindeyiz. Önümüzdeki hafta Çarşamba günü yaşanacak olan yeni ay özellikle Boğa, Başak, Oğlak, Yengeç ve Balık burçlarına çok iyi gelecek fırsatları beraberinde getiriyor!

Sürüncemede olan işler yoluna girerken süpriz boyutlar kazanarak hızlanabilir. Bu günlerde karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirin her anlamda büyümeye ve iyileşmeye olanak verecektir.

Boğa burcu yeni ayının yönetici gezegeni Venüs kendi evinde yani Boğa burcunda seyahat ediyor.

Astrolojide, Boğa burcu enerjisi sabit ve güvenli olana odaklanmayı temsil etmektedir. Demek ki bu yeni ay hayatlarımızda kalıcı ilişkiler ve ortaklıklar kurmak için uygun bir döneme işaret etmektedir. Bu süreçte başlayan işler uzun vadeli olacaktır. Bir yere köklenmek, gayrimenkul almak, maddi durumumuzu yükseltecek fırsatları değerlendirmek, sahip olduğumuz değerlere, zevklere ve konfora odaklanmak ön plana çıkacaktır. Aynı zamanda, Boğa’nın yavaş ve istikrarlı enerjisi nedeniyle ilişkilerinizde uyumlu bir şekilde hareket etmek ve sabır göstermek de önceliğimiz olmalıdır.

Bu dönem ayrıca doğayla bağlantı kurmak, sağlıklı ve besleyici yiyeceklerle beslenmek, yeni bir diyete başlamak, fiziksel aktivitelerde bulunmak için de uygundur.

Yeniay enerjisi Nisan ayından bu yana yaşadığımız Jüpiter ve Uranüs arasındaki büyük kavuşum açısını da tetiklemektedir. Hem bireysel hem de toplumsal olarak sıçramalar yaşayacağımız önemli gelişmelere gebe bir süreçtir. Boğa burcu topraklar ve sınırlarla ilgili de olduğu için bazı ülkelerin sınırlarını genişletmek amaçlı girişimleri olabilir.

Koç ve Yükselen Koç

Süpriz yatırımlar, kazançlar ve maddi fırsatlar! Cebinizdeki paranızı arttıracak yeni iş fırsatları yakalayabilirsiniz. Karlı yatırımlar yapmak adına süpriz kararlar alabilirsiniz.

Boğa ve Yükselen Boğa

Kendinizi ifade etmek şekliniz, ilişkileriniz ve dış görünüşünüzde değişimler, yenilikler. Şans sizden yana!

İkizler ve Yükselen İkizler

Kendinizi ruhsal olarak yenileme dönemdündesiniz. Spritüel bir çalışmaya başlamak için uygun bir dönem. Gizli konular ortaya çıkabilir.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Sosyal çevrenizi genişletmek ve size şans katacak toplumsal projelere katılmak isteyebilirsiniz. Fırsatlar gelecek planlarınızı yenilemenize vesile olabilir.

Aslan ve Yükselen Aslan

Kariyerinizde güzel fırsatlara, genişlemeye ve tanınırlığınızın artmasına hazırlıklı olun. Yeni bir iş teklifi ya da terfi alabilirsiniz.

Başak ve Yükselen Başak

Yeni bir eğitim programına başlamak, akademik ilerleme sağlamak, seyahat fırsatları, yabancı kültürlerle etkileşim kurmak ve ufkunuzu genişletecek fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Terazi ve Yükselen Terazi

Finansal durumunuzu yeniden yapılandırma, miras, nafaka, prim, bonus gibi alacaklarda fırsatlar, eşinizin ve ya ortaklarınızın finansal durumlarında iyileşmeler yaşanabilir.

Akrep ve Yükselen Akrep

Evlilik fırsatları, ilişkilerde yeni bir sayfa açmak, karlı ortaklıklar kurmak, eşiniz ya da partnerinizin hayatında olumlu gelişmeler yaşanması mümkün olabilir.

Yay ve Yükselen Yay

İş hayatınız, günlük rutininiz, çalışma koşullarınız ve beraber çalıştığınız kişilerde yenilikler ve değişiklikler olabilir. Sağlığınızı ele alma, check up yaptırma, sağlıklı bir diyete veya fiziksel aktiviteye başlamak için uygun  olabilir.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Romantik ilişkilerde yeni adımlar, kalıcı beraberlikler ve yeni aşk fırsatları kapınızı çalabilir. Yaratıcılığınızın arttığı bir dönemdesiniz. Bebek haberleri veya çocuğunuzu ilgilendiren olumlu haberler gelebilir.

Kova ve Yükselen Kova

Taşınmak, gayrimenkul satın almak veya satmak, evinizi genişletmek mümkün olabilir. Ev halkına yeni birisi katılabilir. Ailenizi ilgilendiren önemli haberler ve fırsatlar çıkabilir.

Balık ve Yükselen Balık

Seyhatlerle süpriz ve şanslı fırsatlar karşınıza çıkabilir. Karşı anlaşmalar yapmak, ticari bir girişimde bulunmak isteyebilirsiniz. Süpriz ve yeni haberler gelebilir.

Bolluk ve bereketiniz bol olsun🙏

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir