Merhaba sevgili okuyucularım,

6 Temmuz’da ki yeni ay Sirius sabit yıldızı üzerinde gerçekleşecek ve birçoklarımızın hayatında şanslı ve mutluluk verici başlangıçlara vesile olacak!

Sirius sabit yıldızı yüzünüzü gökyüzüne çevirdiğinizde göreceğiniz en parlak yıldızlardan biridir ve genellikle güç, zenginlik, liderlik ve koruma ile ilişkilendirilir.

Yeni aylar yeni başlangıçları temsil ederken Yengeç burcundaki yeni ay ise duygusal başlangıçlar, ailevi konular, evimiz, yuvamızla ilgili yenilikler ve içsel güvenlik arayışımızla ilgili gelişmeleri beraberinde getirecektir. Bu dönem, özellikle ailevi ilişkilerde ve yaşam alanımız ile ilgili konularda önemli adımlar atmak için uygun olabilir.

Aynı zamanda, Sirius sabit yıldızının etkisiyle bireysel haritalarımızda Yengeç burcunun temsil ettiği alanda liderlik yeteneklerimizin ve kişisel gücümüzün artması da mümkün olabilir.

Yeni Ay dönemleri genellikle niyet belirlemek ve yeni başlangıçlar yapmak için idealdir, bu nedenle Sirius ile kavuşumda olan bu yeni ay, büyük ve anlamlı hedefler koymak için güçlü bir döneme işaret etmektedir. Bu nedenler, planlarınızı iyi yapıp aksiyona geçmek için 6 Temmuz ve haftasını iyi kullanmaya gayret gösterin.

Yeni ay sırasında Mars ve Satürn arasındaki uyumlu açı yeni ay derecesine ve Venüs’e de yansıyor olacak. Mars’ın enerjisi ve Satürn’ün disiplini ile özellikle ikili ilişkilerimiz, duygusal ve ailevi konularda sağlam ve kararlı adımlar atabilir, kariyer ve finansal hedeflerimiz ile ilgili güzel başlangıçlar yaşayabiliriz. Mars’ın motivasyonu ve Satürn’ün kararlılığı ile başladığımız yeni projelere uzun vadeli ve karlı olacaktır.

Koç: Aile ve ev hayatında yeni başlangıçlar, evde değişiklikler, gayrimenkul alıp-satmak, taşınmak ve ya aile bağlarını güçlendirme fırsatları.

Boğa: İletişim, eğitim ve yakın çevre ilişkilerinde yenilikler; kısa seyahatler, ticari girişimler, imzalar veya kardeşlerle ilgili konular öne çıkabilir.

İkizler: Finansal konularda yeni başlangıçlar, gelir kaynaklarında artış ve maddi güvenliği artırma fırsatları.

Yengeç : Kişisel gelişim, imaj ve dış görünüşte değişiklikler, ikili ilişkilerde kendinizi daha güçlü ve güvenli hissetmek.

Aslan : İçsel keşifler, bilinçaltı çalışmaları ve ruhsal yenilenme, gizli olan konuların ortaya çıkması.

Başak: Sosyal çevre, arkadaşlıklar ve toplumsal projelerde yeni başlangıçlar, geleceğe yönelik umutlar ve hayaller üzerinde gelişmeler.

Terazi: Kariyer, toplumsal statü ve uzun vadeli hedeflerde yeni adımlar, mesleki alanda yükselme fırsatları.

Akrep: Yüksek öğrenim, seyahatler ve inançlarla ilgili yeni başlangıçlar; kişisel gelişim ve macera arayışı.

Yay :Ortak finans, borçlar ve miraslarla ilgili yeni stratejiler; duygusal ve finansal dönüşüm fırsatları.

Oğlak: İlişkiler ve ortaklıklarda yeni başlangıçlar; evlilik veya iş ortaklıklarında yeni dönemler.

Kova: İş ve sağlık konularında yenilikler; günlük rutinlerde değişiklikler ve sağlıkla ilgili yeni kararlar.

Balık: Yaratıcılık, aşk ve çocuklarla ilgili konularda yeni başlangıçlar, hobiler ve eğlenceye daha fazla zaman ayırma.

Sevgiler,

Işıl Nolan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir